LTENRU
Autovainera automobilių nuoma

 

                                                                                       Automobilių nuoma ir automobilių nuoma Vilniuje

Tiek ilgalaikė, tiek ir trumpalaikė automobilių nuoma – populiarios paslaugos, kurių privalumus atranda vis daugiau įmonių ir fizinių asmenų. Šią paslaugą teikia ir mūsų įmonė. Esame viena geriausiai vertinamų automobilių nuomos kompanijų Lietuvoje!

„Autovaineros“ automobilių nuoma: privalumai

Trumpalaikė automobilių nuoma – tai paslauga, paprastai suteikiama iki 10–14 dienų laikotarpiui. Kuo ilgesniam laikui automobilį nuomositės, tuo lankstesnes sąlygas ir kainas Jums pasiūlysime.

Šiandien išsinuomoti automobilį galima vos per kelias minutes – užtenka spustelėti kelis mygtukus išmaniojo įrenginio ekrane ar tiesiog paskambinti mums – „Autovainerai“. Dar tą pačią dieną paruošime Jums automobilį ir pasistengsime, kad Jūsų patirtis būtų pati geriausia!

Visi mūsų nuomos asortimente esantys automobiliai – kruopščiai atrinkti, tvarkingi, talpūs, su naujausia įranga, taupūs, kad ekonomiškai galėtumėte keliauti ne tik užmiestyje, bet ir miestuose.

Kodėl automobilių nuoma – vis daugiau dėmesio sulaukianti paslauga?

Nuosavo automobilio turėjimas atsiperka ne visada: tai yra paskaičiavę ir specialistai. Turint nuosavą automobilį, jį reikia prižiūrėti, o tai susiję su papildomomis išlaidomis, laiko sąnaudomis, papildomais rūpesčiais. Kai palyginame naujo automobilio kainą ir jo nuvertėjimą, skirtumas tampa akivaizdus. Tokiu atveju labiau apsimoka rinktis ilgalaikę automobilių nuomą. Šiuo metu ilgalaikės automobilių nuomos paslaugomis sėkmingai naudojasi ne tik privatusis, bet ir viešasis sektorius – net ir valstybės institucijos.

Kada pasirenkama trumpalaikė automobilių nuoma?

Esame įsikūrę Vilniuje, tad pagrindinė mūsų paslauga – automobilių nuoma Vilniuje, tačiau atskirai susitarus galime automobilį pristatyti į bet kurį kitą Lietuvos miestą ar net kaimynines šalis ir populiariausius jų objektus, pavyzdžiui, Rygos ar Varšuvos oro uostus.

 Kas įskaičiuota į kainą?

Kaip galima atsiskaityti už automobilių nuomą?

Už automobilių nuomos paslaugą mokėti galima tiek banko kortele, tiek grynaisiais pinigais. Kreditinės kortelės turėti tikrai nebūtina.

Kas gali išsinuomoti automobilį?

Kaip ir daugelis automobilių nuomos kompanijų Lietuvoje, automobilius nuomojame 20 m. ir vyresniems vairuotojams, turintiems bent 2 m. vairavimo stažą.

Kokius dokumentus reikia pateikti nuomojantis automobilį?

Atvykus į mūsų biurą Vilniuje, Jankiškių g. 16, reikės pateikti tik asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir vairuotojo pažymėjimą (žinoma, visi dokumentai turi būti galiojantys). Analogiškos sąlygos taikomos tiek lietuviams, tiek užsieniečiams.

Jeigu turite klausimų, susijusių su automobilių nuoma, nedvejodami kreipkitės į „Autovaineros“ kolektyvą! Visuomet padėsime, pasistengsime, kad liktumėte patenkinti ir mūsų paslaugomis pasinaudotumėte dar ne kartą.

 

 

 

 

 

 

Senas tekstas

just some Autovainera stats5768
PATENKINTI KLIENTAI

just some Autovainera stats23
AUTOMOBILIŲ MŪSŲ PARKE

just some Autovainera stats755 680
KILOMETRŲ NUVAŽIUOTA

just some Autovainera stats1244
KLIENTAI MUS REKOMENDAVO

Siekiant suteikti jums kuo geresnį aptarnavimą naudojame slapukus. Norėdami ir toliau naršyti svetainėje, jūs sutinkate su slapukų naudojimu.Privatumo politika